ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ 27-09-2019

Αγαπητοί γονείς,

σας πληροφορούμε ότι κάθε Παρασκευή 08:45-12:30 θα βρίσκεται στο χώρο του σχολείου μας η σχολική ψυχολόγος Παπαντωνοπούλου Τριανταφυλλιά. Θα δουλεύει ατομικά με τους μαθητές/τριες και παράλληλα σε συνεργασία με τον εκπαιδευτικό θα πραγματοποιεί βιωματικές ομαδικές δραστηριότητες εντός τάξης με βάση τις ψυχοπαιδαγωγικές ανάγκες των μαθητών/τριών.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι για την ατομική συμβουλευτική παιδιού θα πρέπει να συμπληρώνεται υπεύθυνη δήλωση από το γονέα,κηδεμόνα ή όποιον έχει την επιμέλεια του παιδιού.

Για όποιον γονέα επιθυμεί ραντεβού με την ψυχολόγο να απευθύνεται στη διεύθυνση του σχολείου.

ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ