Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, αγαπητά μας παιδιά,

σας ευχόμαστε καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία!

Σας πληροφορούμε ότι ο καθιερωμένος αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021 στις 8:30 π.μ. Οι μαθητές θα προσέλθουν με την επίδειξη του αρνητικού αυτοδιαγνωστικού τεστ ( self test ) στις εισόδους του σχολείου και θα φορούν μάσκα. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 9:15 π.μ . Οι γονείς παρακαλούνται να περιμένουν εκτός του αύλειου χώρου, ώστε να παραλάβουν τα παιδιά τους από τις εισόδους του σχολείου.

Την Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου 2021 οι μαθητές θα προσέλθουν κανονικά στο σχολείο (8: 00-8: 15) με επίδειξη του αρνητικού αυτοδιαγνωστικού τεστ ( self test ) στις εισόδους του σχολείου και θα σχολάσουν 13:15 μ.μ.

Το ολοήμερο πρόγραμμα δε θα λειτουργήσει προς το παρόν λόγω έλλειψης προσωπικού.

Από τη Δευτέρα 20/9/2021 και κατά τη διάρκεια όλης της σχολικής χρονιάς η επίδειξη του αρνητικού αυτοδιαγνωστικού τεστ ( self test ) στις εισόδους του σχολείου θα πραγματοποιείται κάθε Τρίτη και Παρασκευή.

Από το σχολείο