Αγαπητοί γονείς,

εν όψει της επαναλειτουργίας των δημοτικών σχολείων από 1/6, σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές που ανήκουν σε ευπαθή ομάδα ή συγκατοικούν με άτομα που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες θα μπορούν να απουσιάζουν, εφόσον ο κηδεμόνας υποβάλει σχετική υπεύθυνη δήλωση. Την υπεύθυνη δήλωση μπορείτε είτε να την προσκομίσετε οι ίδιοι στο σχολείο είτε να την διαβιβάσετε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στemailτου σχολείου This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Για την καλύτερη προετοιμασία της λειτουργίας του σχολείου, παρακαλούμε να αποστείλετε όσοι ανήκετε στην αναφερόμενη κατηγορία τη σχετική δήλωση μέχρι και την Παρασκευή 29/5/2020.